Büyük Problemler Neden Yaşam Kalitemizi Artırır? – Selim Geçit

İki yıl önce uzun bir süredir çekmekte olduğum bel ağrıları için doktora gittim. Bel fıtığı olduğu anlaşıldı.

Tipik bir (otelci) meslek hastalığı. Gençken uzun saatler ayakta çalış, bavul taşı, tepsi taşı, masa yuvarla olacağı bu. Hem hepimizde var zaten.

Bel ağrım ortaya çıkana kadar kendimi ÇOK SAĞLIKLI bulurdum, evet biraz kilom vardı, kolesterolüm biraz yüksekti karaciğerim biraz yağlanmıştı ama bana göre çok sağlıklıydım. Ağrım, sızım yoktu. Sürekli “BENİ İYLEŞTİR!” diyen bir FENALIK yaşamıyorum çünkü.

BÜYÜK PROBLEM böylece gösterdi kedisini

İki yıldır düzenli olarak gym’e gidiyorum (haftada 2-3 kez). Sırt kaslarım güçlendiğinden bu yana ağrım kalmadığı gibi kolesterolüm düştü, kilo verdim, uyku kalitem arttı, fiziksel ve mental enerji düzeyim yükseldi.

ÖZET

Çok kritik görünmediğinden çözümü için efor sarf etmeye gerek görmeyip birlikte yaşamayı öğrendiğimiz bu problemler bir süre sonra NORMALİZE ediliyor farkında olmadan büyüyorlar.

İŞLETME KÖRLÜĞÜNDEN kurtulmak için BÜYÜK PROBLEMİN “patlamasını” beklemeden küçük problemlerin büyümelerini engelemek daha akılcı gözüküyor

İSPARK ile 4 günlük işleteme körlüğü oturumlarından

İSPARK ikinci oturumlar
İspark 1. Grup
« of 2 »
İspark 1. Grup
« of 2 »

Profen Türkiye işbirliğiyle hazırlanmış Liderliğin Esasları Profesyonel Gelişim Programı, varlığını iş dünyasında sürdüren her profesyonelin yaşam kalitesine katkıda bulunacak şekilde kurgulandı.

4 Gün süren program katılımcıların öz farkındalığını destekleyen kavramlara odaklanarak başlayıp, organizasyonun en tepesine çıktığımızda ihtiyacımız olacak yetkinliklerle odaklanarak bitiyor.

0530 2901244
Selim Geçit

Leave Comment