Tüm İnsan Kaynakları Profesyonellerinin Okuması Gereken 10 Makale

Tüm insan kaynakları profesyonellerinin okuması gereken
Tüm insan kaynakları profesyonellerinin okuması gereken

İnsan Kaynaklarının geleneksel rolü hızla değişiyor.

Korona etkisiyle hiper hızlanmış kültürel değişim, ağırlıklı olarak sosyal medya ve teknolojinin katalizör etkisiyle çalışanların da yönetenlerin de daha önce hiç bilmedikleri bir platformda iş görmelerini gerektirmeye başlıyor.

Uzun bir süredir sadece kriz anlarında sorumluluk verilmiş İnsan Kaynakları fonksiyonu, BELİRSİZLİĞİN NORM OLDUĞU bu yepyeni iş dünyasında, çalışanların karmaşık iç dünyaları ve “yeni nesil” beklentileriyle, şirketlerin iyice demode olmuş “maaşını öderim performans beklerim” yaklaşımı arasında bir ARA YÜZ rolü oynamak zorunda.

Yeni nesil bilgi çalışanları, Yeni Nesil BELİRSİZLİĞİN etkisiyle yaratıcılık potansiyellerini iş yerlerine katmaları için gereken motivasyon ve işe bağlılık, geleneksel yönetim yaklaşımlarıyla sağlanamıyor.

Bu sayfada İnsan Kaynakları çalışanlarının, iş dünyasında ve bireylerin iç dünyasında olan biteni daha da etkili yorumlayabilmeleri, yüz yüze geldikleri sorunları daha doğru analiz edebilmeleri için etkili olacak fikirleri içeren (seçkin) makaleler bulacaksınız.

İyi Okumalar

Okumaya Devam Edin

Selim Geçit

Mayıs 2020

Profen Türkiye işbirliğiyle hazırlanmış Liderliğin Esasları Profesyonel Gelişim Programı, varlığını iş dünyasında sürdüren her profesyonelin yaşam kalitesine katkıda bulunacak şekilde kurgulandı.

4 Gün süren program katılımcıların öz farkındalığını destekleyen kavramlara odaklanarak başlayıp, organizasyonun en tepesine çıktığımızda ihtiyacımız olacak yetkinliklerle odaklanarak bitiyor.

0530 2901244
Selim Geçit

Leave Comment